0

Twój koszyk jest pusty.

FHU OSKAR jest małą, rodzinną firmą. Powstała w kwietniu  2011 roku. Wieloletnie doświadczenie poparte pracą w koncernach, wszelkie kontakty oraz znajomość rynku konsumentów pozwoliła na otwarcie własnej firmy.

Swoją działalność zaczynaliśmy w małym budynku garażowym. Początkowo głównym przedmiotem działalności była sprzedaż worków na śmieci, papierów i ręczników konsumenckich. Przez cały okres istnienia firma intensywnie rozwijała się, poszerzała swoją działalność, asortyment i oferowane produkty.

Nasze produkty znajdują szeroką grupę odbiorców od różnej wielkości placówek, sieci handlowych, supermarketów, hurtowni i odbiorców detalicznych. Stworzenie szerokich kanałów dystrybucji wymagało nie tylko dużego zaangażowania w pracy, ale też myślenia otwartego, skierowanego na potrzeby klienta. 

W październiku 2018r. firma zmieniła magazyn na większy i bardziej funkcjonalny. Nowe zaplecze magazynowe pozwoliło poszerzyć asortyment. Oferta chemii gospodarczej, papierów i ręczników stała się bardziej atrakcyjna dla naszych potencjalnych odbiorców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się dostosowywać do ich indywidulanych potrzeb zarówno w cenach jaki i produktach.

Miło nam Państwa poinformować, że nasza strona stworzona została z myślą o Was. Oferujemy produkty z takich krajów jak: Polska, Niemcy, Włochy, Holandia, Anglia, Czechy.

Jesteśmy dystrybutorem m.in. takich marek jak: DASTY, FELCE AZZURRA, TESORI D'ORIENTE, FROSCH, HEITMANN, ASTONISH, XANTO.

Data aktualizacji: 2022-05-05 14:32:00